Przejdź do strony
Menu

Mercedes

Mercedes C63S AMG

  • MOC 510KM
  • 0-100km/h 3.9s
  • masa własna 1730kg
  • rodzaj silnika 4.0T V8
  • moment obrotowy 700Nm

SPORTOWY RODOWÓD

Mercedes wyposażył swojego sportowego sedana w ten sam silnik, który napędza topowe auto sportowe tej marki – model AMG GT R. Czterolitrowa, podwójnie doładowana jednostka V8 generuje 510 koni mechanicznych i niesamowite 700 Niutonometrów momentu obrotowego – więcej niż konkurencja spod znaku Lamborghini czy Ferrari. Charakter silnika jest ściśle zależny od trybu jazdy, który wybierzemy – auto może być niezwykle porywcze i gotowe do jazdy na torze, lub stonowane i spokojne, w sam raz na długie jazdy autostradą z całą rodziną

Dziewięciobiegowa skrzynia dwusprzęgłowa pozwala na bardzo płynne przejścia w trybie automatycznym, lub pokazanie pełni możliwości auta, gdy wolimy zmieniać biegi ręcznie. Przeniesienie 700 Niutonometrów na asfalt jest niezwykle trudnym zadaniem, które wymaga wyspecjalizowanych rozwiązań. Z pomocą przychodzi elektronicznie blokowany mechanizm różnicowy, oraz najnowsza wersja systemu napędu na 4 koła 4MATIC, która jest udoskonalana przez producenta od wielu lat. Połączenie tych dwóch rozwiązań zapewnia doskonałą przyczepność na drodze, a specjalne zawieszenie AMG zapewnia zarówno doskonałe czucie drogi, jak i tłumienie nierówności w trybie komfortowym.

NIEPOZORNA BESTIA

Z zewnątrz niewiele zdradza, że mamy do czynienia z maszyną rozpędzającą się do „setki” w mniej niż 4 sekundy. Mercedes zadbał o smukły wygląd samochodu, przywodzący raczej na myśl model luksusowy, choć wprawne oko dostrzeże kilka detali. Rozbudowany układ wydechowy z czterema końcówkami, smukły spojler wkomponowany w klapę bagażnika, oraz bardzo szeroki wlot powietrza z przodu to tylko niektóre z nich. Domysły przywołuje długa maska, pod którą 510 koni mechanicznych czeka na uderzenie w pedał gazu.

LUKSUS W SPORTOWYM WYDANIU

Wnętrze C63 S zachwyca jakością zastosowanych materiałów, porównywalną do najbardziej luksusowych modeli tego producenta. Auto prezentuje doskonałe połączenie wysokiej jakości skóry i aluminiowych płatów, uzupełnionych karbonowymi wstawkami.Doskonale wyprofilowane fotele oferują pełny zakres regulacji, by móc je jak najlepiej dostosować do swojego ciała.

CENNIK WYNAJMU

Doba 900PLN
Weekend 2.000PLN
Tydzień 3.700PLN
Miesiąc 8.900PLN

Kaucja wynosi 2.000PLN