Przejdź do strony
Menu

Mercedes

Mercedes A35 AMG

  • MOC 306KM
  • 0-100km/h 4.7s
  • masa własna 1480kg
  • rodzaj silnika 2.0T R4
  • moment obrotowy 400Nm

MAŁY, ALE WARIAT

Jeżeli potrzebujesz dużej dawki doznań w kompaktowym opakowaniu, nie szukaj dalej niż Mercedes-AMG A35. Usportowiona A-Klasa potrafi wycisnąć maksimum emocji z jazdy równie łatwo, jak wyciska ponad 300 koni mechanicznych ze swojego dwulitrowego silnika turbo. To, w połączeniu z efektywną aerodynamiką i niewielką masą powoduje, że auto umożliwia Ci utratę prawa jazdy już w 4.7 sekundy za sprawą systemu launch control.

Mercedes świetnie sprawdza się na krętych torach, gdzie trzyma trakcję przy ostrych wyjściach z łuku. Odpowiedzialny za to system 4MATIC przekazuje większą moc na zewnętrzne koła, co skutkuje maksymalną przyczepnością przy pełnym wykorzystaniu potencjału silnika, oraz bardzo szybką reakcją na najlżejsze ruchy kierownicy. Pomimo niemałej mocy i napędu na 4 koła A35 pozostaje ekonomicznym i przystępnym wyborem w kwestii kosztów paliwa, nawet przy agresywnej jeździe.

KAŻDY MA DWA OBLICZA

Auto z przodu może wydawać się ugrzecznione, ale z reguły i tak jest oglądane przez wyprzedzanych kierowców od tyłu, gdzie rzucają się w oczy duży splitter i szeroki spojler, optycznie wysmuklające sylwetkę. Całości uroku dopełnia podwójny wydech, zapewniający głęboki akompaniament przy każdej prędkości. Akurat stoisz w korku? I tak nie unikniesz spojrzeń przechodniów, za co winny jest intenywny kolor Sun Yellow.

POMIĘDZY KLASĄ PREMIUM A AWIONIKĄ

Cechą charakterystyczną A35, raczej niespotykaną w tej klasie, jest konstrukcja kokpitu. Dwa olbrzymie ekrany pozwalają na wyświetlenie wszystkich istotnych dla kierowcy informacji, oraz intuicyjny dostęp do multimediów. Aluminiowe nawiewy klimatyzacyjne z czerwonymi akcentami przywodzą na myśl turbinę samolotu. Szybkiego samolotu.
Kubełkowe fotele sportowe zapewniają świetne podparcie z każdej strony, obszyta skórą kierownica daje dobry chwyt, a łopatki 7-biegowej skrzyni DCT są łatwo dostępne podczas najbardziej technicznych manewrów. Czerwone przeszycia dodają wnętrzu charyzmy, jednocześnie nie wpływając negatywnie na elegancką formę całości. Pomimo kompaktowych rozmiarów auta, wnętrze okazuje się być wystarczająco przestronne i komfortowe, by bez trudu przebywać duże odległości bez zatrzymywania się po drodze.

CENNIK WYNAJMU

Doba 920PLN
Weekend 2.200PLN
Tydzień 3.570PLN
Miesiąc 8.610PLN