Przejdź do strony
Menu

Lamborghini

Lamborghini Huracan

  • MOC 580KM
  • 0-100km/h 3.6s
  • masa własna 1389kg
  • rodzaj silnika 5.2 V10
  • moment obrotowy 540Nm

POTĘGUJE DOZNANIA

Sercem Huracána jest wolnossący silnik V10 o pojemności 5.2l, który zapewnia legendarne brzmienie wściekłej bestii. Brak turbosprężarek zapewnia naturalny i niczym niezmącony dźwięk, który przyciąga uwagę ludzi w promieniu kilkuset metrów. Po włączeniu silnika zapewnia głęboki i niski ryk w dolnym paśmie obrotów, który stopniowo przechodzi w przeszywający krzyk i utrzymuje go aż do odcięcia. Akompaniują mu metaliczne strzały siedmiobiegowej skrzyni LDF, trzymające kierowcę w ekscytującym napięciu i jednocześnie ostrzegające przed falą momentu obrotowego, która uderza po ułamku sekundy.

Układ napędowy z trudem przenosi blisko 600 koni mechanicznych na asfalt, posyłając auto do setki w nieco ponad 3 sekundy. Za sprawą rozbudowanej aerodynamiki, niskiej konstrukcji i opływowego kształtu auto przecina powietrze z zaskakującą lekkością, niemal bez żadnego oporu. Ponadto niezwykła precyzja systemu kierowniczego pozwała kierowcy poczuć, czy na przejechanej kopercie był znaczek.

ONIEŚMIELA WYGLĄDEM

Jakiekolwiek Lamborghini na drodze to wybitnie rzadki widok, z reguły zarezerwowany dla ludzi kojarzonych z sukcesem, to Huracán wyróżnia się spośród wszystkiego, co akurat znajdzie się w pobliżu. Odpowiadają za to centralnie umieszczony silnik i liczne wloty powietrza, przyciągające zazdrosne spojrzenia i obiektywy kamer. Nieważne czy stoisz w korku, czy pędzisz po niemieckiej autostradzie, zostaniesz dostrzeżony. Ostre linie karoserii umożliwiają swobodny przepływ powietrza, a zadziorna sylwetka zapewnia duży docisk aerodynamiczny dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny.

TRZYMA W NAPIĘCIU

Wnętrze Huracána miało zapewniać jak najwięcej emocji i uczucia ekskluzywności, dlatego projektanci zaczerpnęli stylistykę z kokpitu myśliwca bojowego, a następnie dodali trochę włoskiej elegancji. Wsiadając do auta z pewnością zauważysz sześciokątne kształty, które były inspiracją dla tego modelu i znajdują się niemal wszędzie. Szeroka i wysoko położona konsola środkowa zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich funkcji samochodu podczas szybkiej jazdy. Niezwykle długie łopatki przy kierownicy ułatwiają zmianę przełożenia w trudnym technicznie zakręcie, a centralnie umieszczony obrotomierz sprzyja dobraniu odpowiedniego momentu.

CENNIK WYNAJMU

Doba 4.000PLN
Weekend 8.000PLN
Tydzień 16.000PLN
Miesiąc 21.000PLN

Kaucja wynosi 20.000PLN.