Przejdź do strony
Menu

Audi

Audi RS3

  • Moc 400KM
  • 0-100km/h 4.1s
  • Masa własna 1590kg
  • Rodzaj silnika 2.5T R5
  • Moment obrotowy 480Nm

Kieszonkowa Rakieta - NA TOR I NA DROGĘ

Uniwersalny system napędu na 4 koła Audi Quattro zapewnia kierowcy poczucie lekkości prowadzenia i bezpieczeństwa, by zawsze mógł wyczuć granicę przyczepności i odpowiednią prędkość do wejścia w zakręt. System umożliwia przekazanie napędu na koła o największej przyczepności, dlatego sprawdza się niesamowicie podczas srogiej zimy, jak i ekstremalnych warunków torowych.

Preferujesz szybką jazdę z i wejścia w zakręt z chirurgiczną precyzją? A może uważasz, że auto jest stworzone do jazdy bokiem? Jesteś doświadczonym kierowcą torowym, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z motoryzacją? Z Audi Quattro to nie ma znaczenia, bo każdy może znaleźć optymalne ustawienie dla siebie i poczuć się jak mistrz. System napędu na 4 koła zapewnia fenomenalną trakcję, przekazuje moment obrotowy na najbardziej przyczepne koła, i umożliwia zostawienie konkurencji z tyłu nawet w najgorszej ulewie. Dodatkowo skrzynia tiptronic jest na tyle szybka, by zapewnić pełną ciągłość dźwięku, mocy i adrenaliny, zarówno dla kierowcy, jak i ludzi filmujących auto z pobocza. 

Cudowne brzmienie pięciocylindrowego silnika

Audi RS3 jest napędzane przez unikalny, 2.5-litrowy silnik TFSI, wyposażony w 5 cylindrów i turbosprężarkę. 400-konny motor wyróżnia się spośród konkurencji swoim niesamowitym brzmieniem, Jest ono skutkiem kolejności zapłonów takiej samej jak w jednej głowicy silnika V10, dzięki której auto generuje bogatsze i głębsze nuty, niż silniki R4 w konkurencyjnych hot-hatchach. Sprawia to, że właściciele znacznie droższych aut wybierają okrężne drogi, by uniknąć konfrontacji ze znacznie mniejszym RS3.

Fenomenalny układ wydechowy w Audi Sport umożliwia zarówno komfortową i cichą jazdę, jak i uwolnienie pełnej mocy przy akompaniamencie porównywalnym do Audi R8 V10

Fenomenalne wnętrze

Wnętrze RS3 zostało stworzone z tą samą ideą, jak reszta tego auta – ma być uniwersalnie. Nie da się nie zauważyć sportowego charakteru auta, wyrażonego przez czerwone przeszycia i akcenty, spłaszczoną u dołu kierownicę, czy sportowe fotele z silnym podparciem po bokach. Auto zachwyca precyzją wykonania i zastosowanymi materiałami, nadającymi mu poważnego i solidnego wyglądu.

Cennik wynajmu

Doba 920PLN
Weekend 2.200PLN
Tydzień 3.570PLN
Miesiąc 8.610PLN

Kaucja wynosi 2.000PLN